Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
Иван Вазов
110 000 €
215 141.30 лв.

(1 146 €, 2 241.38 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 9:17 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 8 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

? Агенция Колев Консулт продава ТУХЛЕН четиристаен апартамент в гр. Димитровград, ул. 'Иван Вазов'

? Площ: 96 кв.м
? Етаж: 1 от 6

?? Отлична локация

? СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ

?
? Цената подлежи на договаряне

? Намери своя мечтан дом с нас

?? Венета Тонева 0894918196
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
Иван Вазов
Обява: 1d177678564211962

110 000 €
215 141.30 лв.
История на цената
(1 146 €, 2 241.38 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, гр. Димитровград, Иван Вазов