Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
150 000 €
293 374.50 лв.

(1 402 €, 2 742.07 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:41 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
107 m2
Етаж:
1-ви от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2002 г.

Описание на имота:

? Агенция Колев Консулт продава апартамент ново строителство в гр. Димитровград, кв. Славянски

? Площ: 107 кв.м
? Етаж: 1
?? Година на строителство: 2013 г.

?? Отлична локация
Имотът е готов за нанасяне и е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

? СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ

? Цена: 150 000
? Цената подлежи на договаряне

? Намери своя мечтан дом с нас

?? Венета Тонева 0894918196
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
Обява: 1c177815768213562

150 000 €
293 374.50 лв.
История на цената
(1 402 €, 2 742.07 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, гр. Димитровград