Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
112 500 €
220 030.88 лв.

(1 705 €, 3 334.69 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:00 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2007 г.

Описание на имота:

? Агенция Колев Консулт продава 2-СТАЕН апартамент в гр. Созопол.

?? Площ: 66 кв.м.

? Етаж: 4-ти.

?? Строителство: Тухла.

?? Характеристики:
? Локация: Елитен затворен комплекс Грийн Лайф (Green Life), на 300 м от плаж Каваци/Смокиня.

? Панорамна гледка към морето.

? Удобства:
? 4 басейна
? фитнес
? тенис корт
? футболно игрище
? детски площадки? прекрасни зелени площи.
? Състояние: Напълно обзаведен и оборудван с нови уреди (климатик Daikin, пералня, хладилник и др.).

?? Разпределение: ? Кухненска част ? всекидневна
? самостоятелна спалня
? баня с тоалетна ? тераса.
? Таксата потдръжка 1024 .

?? СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ
?? Цена: 112 500

?? Цената подлежи на договаряне

?? Намери своя мечтан дом с нас.

??? Ивелина Дякова 0877969578
?? Сийка Лозева 0876737391
Особености
Тухла
За контакт:
0877969578
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
Обява: 1b177874202860776

112 500 €
220 030.88 лв.
История на цената
(1 705 €, 3 334.69 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол